fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Elektroniczna książka serwisowa – krok po kroku (cz. 5) – Grupa BMW

Dokonywanie wpisów przeglądów do elektronicznej książki serwisowej KaSIO Grupy BMW wymaga wprawy. Wpisy są zachowywane w elektronicznej książce serwisowej, a także w nowszych pojazdach Grupy BMW.

ksika BMW

Za pomocą portalu Grupy BMW dla warsztatów niezależnych można dokonywać wpisów do elektronicznej książki serwisowej i dodatkowo do samych pojazdów marek: BMW, MINI i Rolls-Royce. Kierowca może odczytać historię przeglądów w aucie, ale jak informuje BMW Group, nie w każdym pojeździe istnieje taka możliwość. Sposób wgrania informacji o wykonanym przeglądzie do danego pojazdu zależy od tego, czy jest on wyposażony w kartę SIM. W starszych pojazdach, bez karty SIM, można aktywować transmisję wpisu do auta za pomocą programu ISTA, co wymaga opłaty. Wpis do książki przeglądów ułatwia czytnik kluczyka KeyRedaer, który można zakupić u dilera BMW.
Wykaz czynności serwisowych dla danego przeglądu BMW Group udostępnia po wykupieniu dostępu do dokumentacji technicznej. Wykaz tych czynności można pobrać także z programu Bosch ESI[tronic] 2.0.
W przeglądarce internetowej otwieramy stronę: https://aos.bmwgroup.com.

 

Pełna procedura w wydaniu 6/2021 Auto Moto Serwisu

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem