czwartek 27 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

APAE i RTE na Targach w Kielcach

W dniach 10 do 12 września 2015 r. odbędą się w Kielcach Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych (APAE) oraz Międzynarodowe Targi Gumy i Opon (RTE), podczas których zaprezentowana będzie najnowsza oferta producentów, dystrybutorów oraz sklepów, w takim asortymencie jak: silniki, elementów karoserii, chłodnic, klimatyzatorów, akumulatorów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, alarmów oraz lakierów, nie zabraknie też wydawnictw z branży samochodowej i akcesoriów do tuningu.


Wśród ofert producentów i dystrybutorów targów RTE znajdą się opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek oraz przyczep, a także do wszelkich rodzajów maszyn, a w tym do prac ziemnych, budowlanych, drogowych, rolniczych i przemysłowych. Zaprezentowane będą też felgi, obręcze, dętki oraz materiały do naprawy opon oraz wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych.
Polska to jeden z największych producentów aut, części i podzespołów w Europie Środkowo-Wschodniej. Wartość rynku części i napraw to ponad 31 mld zł. W Polsce jest 27 tys. firm motoryzacyjnych, w tym 900 producentów części. Prognozuje się wzrost tej branży

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem