sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Konkurs Master Mechanic

MM 12c

Firma Inter Cars SA organizuje konkurs wiedzy technicznej pod nazwą Konkurs MASTER MECHANIC - samochody osobowe oraz MASTER MECHANIC - samochody ciężarowe. Oba konkursy przeznaczone są dla mechaników, którzy uczestniczyli w szkoleniach technicznych Inter Cars o tematyce dotyczącej odpowiednio samochodów osobowych lub ciężarowych.

Zakres niezbędnej wiedzy, którą powinien posiadać mechanik obejmuje znajomość budowy pojazdów odpowiednio osobowych lub ciężarowych, ich obsługi oraz naprawy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest w przypadku kategorii samochodów osobowych wykupienie przynajmniej trzech miejsc na szkoleniach technicznych z tego zakresu. Powinno to być udokumentowane fakturą lub fakturami. Mogą to być trzy miejsca na jednym szkoleniu lub rozłożone w czasie i z różnych tematów. Aby wziąć udział w konkursie w kategorii samochodów ciężarowych potrzebny jest udokumentowany fakturą udział w minimum jednym szkoleniu technicznym dotyczącym samochodów ciężarowych.
Zgłoszenia do udziału w konkursie są przyjmowane do 30.03.2014.

KWALIFIKACJE
Pierwszy kwalifikacyjny etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej, podczas którego wyłonionych zostanie 20 uczestników, którzy przejdą do drugiego etapu, czyli finału. Kwalifikacje odbędą się w kilku lokalizacjach na terenie Polski (szczegółowe lokalizacje dostępne są na www.szkolenia.intercars.com.pl). Eliminacje odbędą się w pierwszej połowie kwietnia br., a finał konkursu zrealizowany będzie w pierwszej połowie maja.
FINAŁ
Finał będzie polegał także na rozwiązywaniu testów z wiedzy teoretycznej i odbędzie się w okolicach Warszawy. Zwycięzcami konkursu w obu kategoriach zostaną mechanicy, którzy zdobędą jak największą liczbę punktów w testach zajmując pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
NAGRODY
Nagrodami dla mechaników w konkursie, zarówno dla warsztatów osobowych jak i ciężarowych, są bony zakupowe Inter Cars SA o wartościach:
I miejsce 2000 zł
II miejsce 1600 zł
III miejsce 1200 zł

Nagrodzeni zostaną również właściciele warsztatów, którzy zgłoszą do konkursu mechaników. Właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony zwycięski mechanik także zdobędzie nagrodę, odpowiednio:
I miejsce: 5000 zł
II miejsce: 4000 zł
III miejsce: 3000 zł

Szczegóły na www.szkolenia.intercars.com.pl
Zapraszamy!

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem