czwartek 24 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Od redakcji

Drodzy Czytelnicy,

AMS 08 2018kończy się kolejny, dobry rok dla branży motoryzacyjnej, w której jednak nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach. Nie wiadomo, jak potoczy się batalia w Unii Europejskiej o dostęp do danych dla rynku niezależnego. Nowe regulacje prawne na lata ukształtują europejski rynek napraw pojazdów. O tych zmianach i trendach rynkowych będziemy Państwa informować.
W przyszłym roku wydamy osiem numerów pisma. Będziemy kontynuować cykl o PassThru, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Rozpoczynamy też nowy cykl artykułów o wymianach oleju w rożnych typach automatycznych skrzyń biegów. Wraz z naszymi Partnerami zorganizujemy jubileuszową XX edycję Olimpiady Techniki Samochodowej. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem przy naszym stoisku na targach.

 

PRZEJDŹ DO SPISU TREŚCI…

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem