wtorek 19 marzec 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
1 2 2019weszliśmy w nowy rok bogatsi o 531880 nowych samochodów sprzedanych w 2018 r., to o 9,4% więcej nowych aut niż w roku 2017. Średnia wieku sprowadzanych aut to 12 lat, a 43% tych pojazdów ma silnik Diesla. Będzie co naprawiać, warsztatom ani pracy, ani klientów nie zabraknie.

Czytaj więcej>>>

Od redakcji

Drodzy Czytelnicy,

AMS 08 2018kończy się kolejny, dobry rok dla branży motoryzacyjnej, w której jednak nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach. Nie wiadomo, jak potoczy się batalia w Unii Europejskiej o dostęp do danych dla rynku niezależnego. Nowe regulacje prawne na lata ukształtują europejski rynek napraw pojazdów. O tych zmianach i trendach rynkowych będziemy Państwa informować.
W przyszłym roku wydamy osiem numerów pisma. Będziemy kontynuować cykl o PassThru, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Rozpoczynamy też nowy cykl artykułów o wymianach oleju w rożnych typach automatycznych skrzyń biegów. Wraz z naszymi Partnerami zorganizujemy jubileuszową XX edycję Olimpiady Techniki Samochodowej. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem przy naszym stoisku na targach.

 

PRZEJDŹ DO SPISU TREŚCI…

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem