niedziela 18 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Czarne amortyzatory Monroe Magnum

Amortyzatory osiowe Monroe Magnum kierowane na rynek aftermarketowy są teraz malowane na czarno, zamiast na żółto, jak do tej pory. Producent, koncern Tenneco, twierdzi, że kolor czarny bardziej podoba się klientom.

ts-magnumZmiana z koloru żółtego na czarny dla amortyzatorów osiowych Monroe Magnum 35 mm i 45 mm nastąpiła 1 kwietnia. Żadne inne zmiany produktu nie będą dokonywane, w tym jakość w standardzie wyposażenia oryginalnego OE.

Amortyzatory osiowe Magnum 35 mm i 45 mm posiadają trzystopniowy zawór kompresji dla polepszenia charakterystyki tłumienia, tłok blokady hydraulicznej zapobiegający nadmiernemu przedłużeniu i możliwemu zniszczeniu poduszki pneumatycznej oraz tuleje wulkanizowane o dużej wytrzymałości.

Oferta Monroe Magnum obejmuje ponad 500 referencji amortyzatorów osiowych do samochodów ciężarowych, naczep i autobusów, i 200 numerów amortyzatorów kabinowych. Więcej informacji: www.monroe.com

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem