poniedziałek 17 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

SYSTEMY POMIAROWE

Laserowo-elektroniczny system pomiarowy punktów bazowych samochodów CHIEF- Velocity to wielopunktowy system, który umożliwia pomiar kilkunastu punktów bazowych płyty podłogowej w tym samym czasie.
Fot. ArmalDodatkową zaletą tego urządzenia jest funkcja pomiaru ciągłego, co oznacza, że aktualizacja pomiaru następuje automatycznie, co 3 sekundy dając nam możliwość pełnej kontroli nad procesem „ciągnięcia” pojazdu. Urządzeniem tym można również dokonać pomiarów zawieszenia pojazdu. Pomiary mogą być wykonywane na ramie naprawczej, kanale diagnostycznym lub na podnośniku. Na urządzenie składa się: komputer z monitorem i drukarką, baza danych, komplet 45 sond pomiarowych, bramka pomiarowa i zestaw do pomiaru elementów zewnętrznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.armal.pl


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem