fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

SYSTEMY POMIAROWE

Laserowo-elektroniczny system pomiarowy punktów bazowych samochodów CHIEF- Velocity to wielopunktowy system, który umożliwia pomiar kilkunastu punktów bazowych płyty podłogowej w tym samym czasie.
Fot. ArmalDodatkową zaletą tego urządzenia jest funkcja pomiaru ciągłego, co oznacza, że aktualizacja pomiaru następuje automatycznie, co 3 sekundy dając nam możliwość pełnej kontroli nad procesem „ciągnięcia” pojazdu. Urządzeniem tym można również dokonać pomiarów zawieszenia pojazdu. Pomiary mogą być wykonywane na ramie naprawczej, kanale diagnostycznym lub na podnośniku. Na urządzenie składa się: komputer z monitorem i drukarką, baza danych, komplet 45 sond pomiarowych, bramka pomiarowa i zestaw do pomiaru elementów zewnętrznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.armal.pl


homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem