czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

XXI edycja Olimpiady Techniki Samochodowej w roku szkolnym 2019/2020

oOTSRedakcja „Auto Moto Serwisu” oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności po raz kolejny zapraszają uczniów szkół o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej – techników i szkół branżowych I stopnia – do wzięcia udziału w XXI edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i jest objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Półfinał (II etap konkursu) odbędzie się w sobotę 14 marca 2020 r. o godz. 11.00 w Warszawie przy ul. Narbutta 84, w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Finał (III etap konkursu) odbędzie się 16 maja 2020 r. o godz. 10.00 w Warszawie, w siedzibie firmy Robert Bosch przy ul. Jutrzenki 105.

Test i sprawdzian praktyczny II i III etapu przygotowują organizatorzy olimpiady.

 

Nazwiska uczniów zakwalifikowanych przez szkołę do II etapu oraz nazwiska ich opiekunów merytorycznych, którzy przygotowują i towarzyszą uczniom w dalszych etapach olimpiady, pro-simy nadsyłać na załączonym formularzu do 2 marca 2020 r. na adres:

„Auto Moto Serwis”
ul. Świętokrzyska 14A, lok. 201, 00-050 Warszawa

Uwaga! Zgłoszenia można przysyłać także pocztą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje na temat olimpiady będą publikowane na bieżąco w internecie, na stronach www.automotoserwis.com.pl oraz www.wkl.com.pl. Tam też zostanie podana pełna lista zgłoszonych osób (uwaga: nie wysyłamy potwierdzeń!) oraz wyniki półfinału. Na podanych stronach dostępne są również testy z poprzednich edycji olimpiady.

Zapraszamy uczniów i szkoły do podjęcia rywalizacji, a firmy, które chcą wesprzeć olimpiadę – do współpracy.

 

REGULAMIN XXI OTS (Załącznik 1, Załącznik 2)

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W XXI OTS

ZAPROSZENIE NA XXI OTS

SKŁAD KOMITETU GŁÓWNEGO XXI OTS

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem