środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

XXI edycja Olimpiady Techniki Samochodowej w roku szkolnym 2019/2020

oOTSRedakcja „Auto Moto Serwisu” oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności po raz kolejny zapraszają uczniów szkół o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej – techników i szkół branżowych I stopnia – do wzięcia udziału w XXI edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i jest objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Półfinał (II etap konkursu) odbędzie się w sobotę 14 marca 2020 r. o godz. 11.00 w Warszawie przy ul. Narbutta 84, w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Finał (III etap konkursu) odbędzie się 16 maja 2020 r. o godz. 10.00 w Warszawie, w siedzibie firmy Robert Bosch przy ul. Jutrzenki 105.

Test i sprawdzian praktyczny II i III etapu przygotowują organizatorzy olimpiady.

 

Nazwiska uczniów zakwalifikowanych przez szkołę do II etapu oraz nazwiska ich opiekunów merytorycznych, którzy przygotowują i towarzyszą uczniom w dalszych etapach olimpiady, pro-simy nadsyłać na załączonym formularzu do 2 marca 2020 r. na adres:

„Auto Moto Serwis”
ul. Świętokrzyska 14A, lok. 201, 00-050 Warszawa

Uwaga! Zgłoszenia można przysyłać także pocztą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje na temat olimpiady będą publikowane na bieżąco w internecie, na stronach www.automotoserwis.com.pl oraz www.wkl.com.pl. Tam też zostanie podana pełna lista zgłoszonych osób (uwaga: nie wysyłamy potwierdzeń!) oraz wyniki półfinału. Na podanych stronach dostępne są również testy z poprzednich edycji olimpiady.

Zapraszamy uczniów i szkoły do podjęcia rywalizacji, a firmy, które chcą wesprzeć olimpiadę – do współpracy.

 

REGULAMIN XXI OTS (Załącznik 1, Załącznik 2)

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W XXI OTS

ZAPROSZENIE NA XXI OTS

SKŁAD KOMITETU GŁÓWNEGO XXI OTS

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem