sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Letnia ofensywa opon w Inter Carsie

Z początkiem lipca do klientów Inter Carsu trafił nowy katalog bieżników opon rolniczych i przemysłowych na rok 2019.

oponyIC

Wstępem do katalogu są krótkie opisy marek, które budują ofertę opon rolniczych oraz przemysłowych w Inter Cars. W gronie tym są: Agstar, Alliance, Firestone, Galaxy, Honour, Kleber, LingLong, Maxdura, Michelin oraz Speedways.
Każda podkategoria opon zaczyna się grafikami bieżników dostępnych w danej grupie, po czym w formie tabeli przedstawione są wszystkie dostępne w danej podkategorii produkty. Tabele zawierają podstawowe informacje na temat danego produktu tj. rozmiar, nazwę bieżnika, nośność / ilość płócien, typ, budowę oraz markę.
W ostatniej części katalogu znajdują się informacje praktyczne, m.in. tabela indeksów nośności i tabela indeksów prędkości, a także ważne oznaczenia znajdujące się na każdej oponie rolniczej czy przemysłowej. Wyszczególnione zostały także adresy wszystkich filii Inter Cars oraz ich rozmieszczenie na mapie Polski.

Katalog bieżników rolniczych i przemysłowych w wersji drukowanej dostępny jest w filiach Inter Cars na terenie całego kraju.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem