fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Nowe referencje filtrów kabinowych

filtrySEDZISZOWSpółka PZL Sędziszów poinformowała o wprowadzeniu do oferty kolejnych zastosowań w gamie filtrów kabinowych z linii Silver Nano Protect.

Filtry z roztworem nano-miedzi i nano-srebra przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych: Škoda, Audi, Hyundai, Volkswagen, jak również ciężarowych: SOLARIS BUS, MERCEDES-BENZ/SETRA oraz MAN Bus.
Filtr kabinowy Silver Nano Protect posiada dodatkową przeciwdrobnoustrojową powłokę tkaniny filtracyjnej od strony kabiny, na którą naniesiono bakteriobójczy ciekły koloidalny roztwór. Rezultatem wieloletnich badań jest dobór odpowiedniego składu i stężenia tej substancji, która posiada wysoką aktywność przeciwdrobnoustrojową, między innymi przeciw tak trudno zwalczanym grzybom jak Aspergillus brasiliensis (niger) i pleśń Bacillus subtilis. Działanie przeciwbakteryjne filtra jest wynikiem tworzenia kompleksu: biochemicznego i katalitycznego działania srebra i miedzi enzymów bakteryjnych i wirusowych, a szczególnie zjawiska metabolizmu tlenu. Minimalny okres aktywności antybakteryjnej filtra wynosi 12 miesięcy.

Nowe referencje filtrów PZL Sędziszów obejmują następujące numery katalogowe:
WA65168 (zastosowania: HYUNDAI, KIA MOTORS)
WA65191 (zastosowania: DAIHATSU, JAGUAR, LEXUS, SUBARU, TOYOTA)
WA65291 (zastosowania: AUDI, MAN, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN)
WA65302 (zastosowania: AUDI, VOLKSWAGEN)
WA65313 (zastosowania: DAF)
WA65403 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, MAN BUS, NEOPLAN, SOLARIS BUS, STEYR (MAN-STEYR AG)
WA65425 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, SOLARIS BUS, VISEON BUS)

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem