fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Oleje silnikowe MPM w ofercie ELIT Polska

Marka MPM jako dostawca pełnej gamy olejów i płynów samochodowych, rozszerza swój asortyment o kompletny zakres produktów dla motocykli, skuterów i motorowerów.

olejeMPM

Producent zmodyfikował i ulepszył mieszanki zarówno do silników dwu-, jak i czterosuwowych. Wszystkie oleje do motocykli dostępne są już w ofercie sieci ELIT Polska.

Oleje do silników dwusuwowych spełniają wymagania najnowocześniejszych technologii silnikowych, zarówno w odniesieniu do tych przeznaczonych do standardowego użytku drogowego, jak i do trudnych warunków na torze i w zawodach. W przypadku skuterów i motocykli dwusuwowych, produkt MPM 43000 został zaktualizowany o specyfikację JASO FD (niskodymną), co oznacza, że spełnia teraz najsurowsze wymagania środowiskowe. Podobnie oleje o różnych lepkościach do silników czterosuwowych są teraz zgodne ze specyfikacją JASO MA2 i dzięki nowej technologii wykorzystywania estrów, posiadają najnowszą specyfikacją API SN, która znacznie rozszerza zakres ich zastosowań.

Ponadto marka MPM wprowadziła do swojej oferty trzy zupełnie nowe oleje do silników czterosuwowych: MPM 54000A, MPM 54000S oraz MPM 58000. Ostatni z nich jest szczególnie polecany do włoskich motocykli i skuterów, takich jak Ducati, MV Agusta i Aprilia.
Co ważne, zmiany w asortymencie olejów MPM dotyczą także olejów do widelców (tzw. lagi). Marka oferuje cztery różne lepkości oleju do widelców, od 5W do 20W.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem