poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Nowe rozwiązania linii diagnostycznych (cz. 1)

 Rozwój technik pomiarowych, a zwłaszcza wykorzystanie elektroniki, pozwoliło na wprowadzenie nowej generacji urządzeń diagnostycznych.

Są to skomputeryzowane linie diagnostyczne zbudowane w systemie modułowym, z automatycznym, centralnie sterowanym przebiegiem kontroli. Stanowiska takie umożliwiają kompleksowe badanie układów podwozia pojazdu w krótkim czasie i przy ekonomicznym wykorzystaniu wspólnych modułów.
Początkowo na polskim rynku dostępne były wyłącznie linie diagnostyczne wytwarzane przez producentów zagranicznych. Obecnie pojawiły się również linie diagnostyczne do kontroli pojazdów samochodowych oferowane przez polskich wytwórców. Na tegorocznych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu firma Unimetal zaprezentowała nową jednostkę centralną i zmienione oprogramowanie sterujące linii diagnostycznych Uniline. Natomiast firma WSOP zaprezentowała nowy typoszereg linii diagnostycznych Certus, których konstrukcja zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w "Auto Moto Serwisie" nr 7-8/2009

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem