sobota 19 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Październikowe szkolenia Inter Carsu

W październiku Inter Cars przeprowadzi aż 80 szkoleń.
szkoleniaIC

Szkolenia osobowe
Blisko 60 szkoleń, z których połowa będzie bezpłatna, zorganizowanych zostanie w dziesiątkach lokalizacji w całej Polsce w ramach ShowCaru i stacjonarnych. Mobilna ciężarówka szkoleniowa zawita w październiku do Żnina, Wałbrzycha i Pruszkowa. Klienci zapoznają się na nich m.in. z napraw nowoczesnych układów hamulcowych, z diagnostyki filtrów DPF, montażu i uruchomienia sprężarki klimatyzacji w samochodzie osobowym czy układów kierowniczych ze wspomaganiem.
Podczas profesjonalnych spotkań z dostawcami specjaliści z Magneti Marelli opowiedzą o technice hybrydowej, z Schaefflera o dwumasowym kole zamachowym, a z ATE o diagnostyce i naprawie elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy. Szkoleniowcy z Behr Hella na spotkaniach w Czosnowie, Radomsku, Piekarach Śląskich i Lubartowie opowiedzą o gwarancji na sprężarkę plus, a specjaliści z Inter Cars, w Centrum Szkoleniowym firmy, zdradzą tajniki obsługi oscyloskopu. Ciekawie zapowiadają się również biznesowe szkolenia, m.in. ze zmian w ustawie o transporcie drogowym i z zarządzania serwisem samochodowym.

Szkolenia ciężarowe
W październiku Inter Cars kontynuuje szkolenia ShowTruck dla specjalistów od rynku ciężarowego. W tym miesiącu mobilne centrum szkoleniowe przeznaczone dla pojazdów użytkowych odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Radom i Wągrowiec. We wszystkich tych lokalizacjach klienci odbędą m.in. szkolenie z oscyloskopu Pico, turbodoładowania, czujników EDC oraz systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych. Nowością w ofercie szkoleniowej Inter Cars w październiku są szkolenia techniczne z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych. W bieżącym miesiącu zaplanowano dwa z sześciu modułów – podstawy chłodnictwa (11 października) i agregaty do pojazdów użytkowych (25 października).

Pełna lista październikowych szkoleń

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem